nvidia-daruje-watchdogs-legion-k-novym-geforce-rtx-rady-30-zdarma
PCTuning Novinka

Nvidia daruje WatchDogs: Legion k novým GeForce RTX řady 30 zdarma!

Mirek Kočí
Mirek Kočí
18. 9. 2020 11:45 Sdílej:

Na podporovaných zařízeních (PC, Mac, Android, Shield TV) a na Chromebooku je nyní možné si prostřednictvím služby GeForce NOW zahrát novinku Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics a Square Enix. Upozornila na to společnost Nvidia.

Reklama
Reklama

Marvel’s Avengers jsou akční adventurou z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální příběh se hrou pro jednoho hráče i kooperativním zážitkem. Online lze utvořit až čtyřčlenný tým Avengerů s mimořádnými schopnosti a hráči si mohou uzpůsobit rozrůstající se soupisku hrdinů.

Včerejším dnem také začaly prodeje GeForce RTX 3080 a k nákupu výrobce připravil dárek. Po omezenou dobu všichni, kteří si zakoupí GeForce RTX řady 30 nebo počítač s těmito kartami, získají digitální kopii PC verze Watch Dogs: Legion a předplatné cloudové herní služby GeForce NOW na jeden rok.

Poslední novinkou z dílen americké Nvidie je oznámení, které se týká online hry Fortnite. Hráči PC verze této střílečky si na RTX grafikách mohou od včerejška zapnout ray-tracované efekty a DLSS. V následujících týdnech se tato vylepšení ve Fortnite mají zpřístupnit také majitelům Founders členství ve službě GeForce NOW.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning