Nvidia přináší Tom Clancy's Rainbow Six Extraction do knihovny GeForce NOW
Novinka Nvidia přináší Tom Clancy's Rainbow Six Extraction do knihovny GeForce NOW

Nvidia přináší Tom Clancy's Rainbow Six Extraction do knihovny GeForce NOW

Mirek Kočí

Mirek Kočí

21. 1. 2022 16:10

GFN Thursday přináší včera uvedenou novinku Tom Clancy's Rainbow Six Extraction. Hra navíc podporuje funkci DLSS pro navýšení snímkové frekvence při zachování detailního obrazu.

Reklama
Reklama

Členové služby GeForce NOW se mohou připojit k milionům hráčů her ze série Rainbow Six a vrhnout se do akce s až tříčlennými týmy. Na výběr je z 18 různých operátorů se specializovanými dovednostmi a možnostmi postupu. PvE akce se odehrává v detailně propracovaných zónách a na hráčích bude sbírání kriticky důležitých informací i boj proti neustále se vyvíjející mimozemské hrozbě Archeanů.

Vedle Tom Clancy's Rainbow Six Extraction přibývají tento týden do GeForce NOW další tři nové hry. Středověkou strategii s RPG prvky nabídne Blacksmith Legends, Ve Fly Corp si přijdou na své příznivci manažerských her a arkádové závody Garfield Kart - Furious Racing zase potěší fanoušky slavného kresleného kocoura.

  • Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (Ubisoft Connect, 20. 1.)
     
  • Blacksmith Legends (Steam)
     
  • Fly Corp (Steam)
     
  • Garfield Kart - Furious Racing (Steam)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning