nvidia-spousti-velkou-moddingovou-soutez-geforce-garage
PCTuning Novinka

nVidia spouští velkou moddingovou soutěž GeForce Garage

Mirek Kočí

Mirek Kočí

29. 5. 2017 17:45 3

Právě odstartovala nová soutěž soutěž pod hlavičkou americké firmy nVidia, která má za cíl objevit zatím neznámé talenty z řad moddingu počítačových sestav.

Reklama
Reklama

Projekt GeForce Garage si dává za úkol objevit ty nadšence, kteří se zabývají modifikací a úpravami PC. Ať už je jejich zálibou navařování železných trubek, malování krásných vzorů přímo na počítačovou case nebo vkládání základních desek do krabice od bot, fantazii se meze nekladou. Důležitá je v této soutěži kreativita a schopnost vytvořit něco skutečně jedinečného. A to i v případě, že je váš výtvor staršího data a až doteď jste neměli šanci ho nikde předvést.

Na tři nejzajímavější tvůrce čeká odměna v podobě grafických karet GeForce GTX 1080, 1070 a 1060, přičemž o pořadí budou rozhodovat přímo zástupci nVidie. Ta/ten nejlepší se navíc může těšit na dlouhodobou spolupráci s touto firmou a prezentaci svých výtvorů pro miliony lidí po celém světě.

Do soutěže se lze přihlásit přes FB profil nVidia GeForce Česká Republika.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning