nvidia-vydala-game-ready-ovladace-pro-kovbojku-red-dead-redemption-2
Novinka Nvidia vydala Game Ready ovladače pro kovbojku Red Dead Redemption 2

Nvidia vydala Game Ready ovladače pro kovbojku Red Dead Redemption 2

Mirek Kočí

Mirek Kočí

4. 11. 2019 20:30 12

Na vydání Read Dead Redemption 2 už je připravena i Nvidia, která dnes vydala Game Ready optimalizované ovladače, díky kterým si hráči budou moci dobrodružství na Divokém západě vychutnat na plno. Nový software 441.12 WHQL vylepšuje také výkon v titulech Need for Speed Heat a Borderlands 3.

Reklama

Společnost Nvidia nedávno oznámila partnerství s LG, které přinese certifikaci G-SYNC Compatible letošním modelům 4K OLED televizorů s velkou úhlopříčkou ze sérií C9 a E9. Majitelé GeForce díky tomu budou moci hrát i z pohodlí gauče bez trhání, záškubů nebo VSync input lagu.

Nová funkce byla zatím uvedena v Severní Americe s aktuálními Game Ready ovladači a nejnovější verzí firmware pro uvedené televize. Ostatní regiony budou brzy následovat. Blízká spolupráce obou společností také přináší certifikaci G-SYNC Compatible pro letošní 4K OLED televize z řady B9, čímž se počet podporovaných modelů rozrůstá na 7 napříč řadami B9, C9 a E9.

Pokud jsou tedy nainstalovány nejnovější Game Ready ovladače i firmware, stávají se výše uvedené televizory LG prvními na světě oficiálně umožňující majitelům karet GeForce vychutnat si extrémně plynulý „G-SYNC Compatible“ zážitek při hraní na velké obrazovce.

Nejnovější ovladače Game Ready 441.12 WHQL stahujte zde.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama