nzxt-vydava-limitovanou-edici-skrine-h440-s-motivem-skinu-pusky-m4a1-s-hyper-beast-z-cs-go
PCTuning Novinka

NZXT vydává limitovanou edici skříně H440 s motivem skinu pušky M4A1-S Hyper Beast z CS:GO

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
3. 11. 2016 14:30 9 Sdílej:

Firma NZXT hodlá začátkem prosince uvést na evropský trh limitovanou edici počítačové skříně H440 Hyper Beast. Jak už název napovídá, skříň se oproti původnímu modelu liší prakticky pouze motivem. Jedná se o motiv Hyper Beast, který můžeme znát ze hry Counter-Strike: Global Offensive.

Reklama
Reklama

Tento motiv je totiž ve hře k vidění jako skin na zbrani M4A1-S. Mezi hlavní rysy nového speciálního modelu patří nejen zmíněný motiv, ale také modré nasvícení loga na krytu PSU, čtyři předinstalované ventilátory (3×120mm vpředu a jeden 140mm vzadu), ocelový přední a horní panel, držák základní desky a klece pro HDD, 5mm hluk tlumící materiál uvnitř skříně, nebo třeba integrovaný 8portový PWM hub pro ventilátory.

Zbylé parametry odpovídají původní verzi. Dočkáme se tedy možnosti instalace základních desek formátů mini-ITX, micro-ATX či ATX společně s až 11 disky 3,5palcového nebo osmi 2,5palcového formátu, grafikami s délkou až 428 mm a chladiči CPU s výškou až 180 mm, až pěti ventilátory a radiátory vodního chlazení s délkou až 360 mm. Nechybí ani I/O panel se dvěma porty USB 2.0 a USB 3.0 a jedním audio jackem. 

Zajímavostí je také to, že vyrobeno bude pouze 1337 kusů této skříně, každý s unikátním číslem. Cena pro evropský trh byla stanovena na 199 euro, což je v přepočtu necelých 5 400 Kč. 

Zdroj: TZ NZXT

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning