obchod-epic-games-zase-rozdava-tentokrat-kolekci-predchozich-dilu-borderlands
Novinka Obchod Epic Games zase rozdává, tentokrát kolekci předchozích dílů Borderlands

Obchod Epic Games zase rozdává, tentokrát kolekci předchozích dílů Borderlands

Adam Vágner

Adam Vágner

29. 5. 2020 14:43

Další „překvapením“ z řady „tajemných her“, které Epic rozdává na svém obchodu zdarma, je Borderlands: The Handsome Collection, která obsahuje dva starší tituly ze série stříleček v s komiksovou grafikou Borderlands.

Reklama

Starším dílem je Borderlands 2 se všemi DLC, jehož recenzi i rozborku hardwarové náročnosti najdete i na PCTuningu, novější je Borderlands: Pre-Sequel z roku 2014, který jsme taktéž recenzovali. První ze jmenovaných dostal na metacritics 89 % a 8,2 bodů u uživatelského skóre, následný díl už na tom byl o něco hůře se 75 % a uživatelským skóre 6,2.

Obchod Epic Games zase rozdává, tentokrát kolekci předchozích dílů Borderlands
i Zdroj: PCTuning.cz

Překvapením v uvozovkách jsem napsal proto, že celý seznam plánovaných her se objevil před čtrnácti dny na redditu (i když s dovětkem, že to není jisté). Zatím se ale vyplnilo GTA V, Civilization VI i Borderlands: The Handsome Collection, takže až stávající nabídka skončí, měl by nás od páté odpolední 4. června čekat akční survival ARK: Survival Evolved z roku 2015. Ale je to jen slajd z redditu, takže se pořád nedá vyloučit, že Epic příští týden něčím překvapí.

Epic Games u kolekce s Borderlands udává plnou cenu 60 eur, tedy něco kolem šestnácti stovek. Jen blázen by ale za nějakých šest, osm let staré hry platil takovou částku. Ve slevových akcích bývají za pár dolarů a na eshopech s přeprodejem klíčů najdete tuto kolekci za nějaké dvě stovky. Ale to nic nemění na tom, že zadarmo je to pořád levnější. A kdybyste chtěli i něco novějšího, můžete na Epicu momentálně v akci pořídit Borderlands 3 z loňského roku za poloviční cenu, tedy 30 eur (šmelináře s klíči tak přeplatíte asi jen o stovku).

Zdroj: Epic Games

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama