odolny-alcatel-onetouch-go-play-je-v-prodeji-cena-se-vesla-pod-5-500-kc
PCTuning Novinka

Odolný Alcatel OneTouch Go Play je v prodeji. Cena se vešla pod 5 500 Kč

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 11. 2015 11:00

V Česku a na Slovensku se začal prodávat telefon Go Play, který je odolný proti vodě, prachu a nárazům (IP67). Vybaven je čtyřjádrovým procesorem, pětipalcovým displejem a podporou všech tuzemských LTE sítí. Na pultech našich obchodů je dostupný ve čtyřech atraktivních barevných kombinacích za 5 490 Kč.

Reklama
Reklama

Každému může občas telefon vypadnout z ruky na zem. Odolný smartphone Go Play v pastelových barvách díky nárazuvzdorné konstrukci zvládne i pády z výšky 1,5 m bez újmy. Telefon můžete také v klidu vymáchat ve vaně, rybníce nebo v kuchyňském dřezu, je totiž voděodolný do 1 metru hloubky po dobu 30 minut (IP67). Nový Alcatel OneTouch je tedy ideální volba pro každého, kdo rád vyrazí do přírody nebo za sportem a se svým telefonem nezachází zrovna v rukavičkách.

Tempo novinky udává čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz pro každé jádro, který se opírá o 1 GB operační paměti. Tento tandem nabídne dostatek výkonu pro systém Android 5.0 i méně náročné hry.

 

Díky podpoře LTE umožňuje smartphone streamování videí, plynulé hraní online her nebo stahování dat s rychlostí až 150 Mb/s, a to takřka odkudkoli, kde je k dispozici LTE signál. Vše můžete navíc sledovat na plně laminovaném pětipalcovém HD IPS displeji s odolným sklem DragonTrail.

Do kapsy se telefon lehce vejde i díky tloušťce pouhých 9,2 mm, pokud však máte potřebu z něj udělat skutečný tank, stačí jej obléct do pouzdra Ruggedized, které je dostupné jako samostatné příslušenství.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning