ozone-xenon-nenapadna-herni-mys-i-pro-levoruke
Novinka OZONE Xenon - nenápadná herní myš i pro levoruké

OZONE Xenon - nenápadná herní myš i pro levoruké

Jaroslav Lexa

Jaroslav Lexa

26. 8. 2012 15:30

Málo známý evropský výrobce počítačových myší, myších podložek, klávesnicí a headsetů, předvedl na Computexu svou nejnovější herní myš Xenon. 

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

OZONE již dříve uvedl dvě myši, Radon 3K a Radon 5K, které ale byly jasně cíleny na pravoruké hráče. Nejnovější přírůstek je díky symetrickému designu použitelný úplně všemi. K dostání jsou tři barevné varianty: černá, červená a bílá.

OZONE Xenon - nenápadná herní myš i pro levoruké
i Zdroj: PCTuning.cz

 

Optický senzor Avago professional je schopný rozlišení až 3500 DPI, přičemž jej můžete za pochodu měnit tlačítkem pod kolečkem (možné jsou čtyři kroky). Aktuální zvolené nastavení se projeví změnou barevného podsvícení. Pomocí dodávaného softwaru si samozřejmě můžete sami nadefinovat požadované DPI anebo makra a vytvořit si až 5 profilů.

Klíčová místa na těle myši jsou pogumovaná pro jistější úchop, to zajímavé se ale skrývá na jejím rubu. Herní myši Xenon totiž mají dle slov svého výrobce extra velké teflonové podložky, které pokrývají více jak 30% myší podrážky.

Doporučená cena OZONE Xenon je 30 €.

Zdroj: ozonegaming

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama