paradni-fantasy-vezovku-kingdom-rush-si-nyni-z-google-play-muzete-stahnout-zdarma
Novinka Parádní fantasy věžovku Kingdom Rush si nyní z Google Play můžete stáhnout zdarma

Parádní fantasy věžovku Kingdom Rush si nyní z Google Play můžete stáhnout zdarma

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

3. 5. 2015 13:00

Pokud jste fanouškem tower-defense her, právě nastal váš šťastný den. Do svého mobilu s Androidem si nyní můžete stáhnout jednu z nejlepších věžovek Kingdom Rush a to zcela zdarma.

Reklama

Série Kingdom Rush proslula jak na mobilech s Androidem a iOS, tak i na počítačích. Aktuálně se jedná o trojici her - Kingdom Rush, Kingdom Rush Frontiers a Kingdom Rush Origins. Všechny tyto hry, včetně prápůvodce série, hry Kingdom Rush, ukrývají velké množství různorodých věží, které lze navíc upgradovat hned několika různými směry. Zajímavé jsou také doprovodné bonusy, jimiž nepřátele můžete kosit sami, například vyvoláním ohnivého deště, spršky šípů atd.

Dále jsou k dispozici různorodí hrdinové, které si před hrou volíte sami a kteří mají své vlastní atributy (rychlost, sílu, odolnost) po vzoru RPG her. Tyto hrdiny pak můžete ovládat v tom smyslu, že jim určujete, kam mají jít, případně na koho mají útočit. Mezi jednotlivými levely pak dochází k vylepšování dostupných věží. Posledním zajímavým prvkem hry jsou bossové. Ti klidně zaútočí na vaše věže, přičemž vaším úkolem je zprovoznit je. To probíhá formou minihry, která do Kingdom Rush vnáší trochu té akce.

Jak už jsem napsala v úvodu, Kingdom Rush je nyní na Google Play ke stažení zdarma. Lepší tedy bude, abyste si všechny její aspekty nezávazně vyzkoušeli na vlastní kůži. Určitě vás chytne!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama