plantronics-audio-350-nova-hvezda-pro-hrace
PCTuning Článek

Plantronics .Audio 350 - nová hvězda pro hráče?

Michal Mitrega
Michal Mitrega
28. 8. 2006 01:00 14 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Specifikace, balení 2. Konstrukce, Design, Ergonomie 3. Zvuková kvalita, závěr

Sluchátka od firmy Plantronics jsme v recenzích dlouhou dobu opomíjeli. Nyní ale světlo světa spatřil zbrusu nový headset .Audio 350, který by měl nahradit postarší, ale velmi oblíbené herní série Game Com. Jak si tedy vede nástupce jedněch z nejkupovanějších sluchátek za trhu?

Reklama
Reklama

Balení

Balení headsetu sestává ze dvou plastových výlisků přitisknutých k sobě. Černo-oranžové balení vypadá poměrně elegantně a přitahuje pozornost. Ochrana proti poškození je dostatečná pokud na obal nespadne při přepravě něco těžšího. Na zadní straně obalu jsou v sedmi jazycích popsány vlastnosti produktu a způsob instalace. Součástí balení je i registrační číslo programu Volume Logic, který "vylepšuje" zvuk, který právě přehráváte. Pro občasné posluchače MP3 to může být docela dobrá volba, ale náročnější posluchači se zřejmě tomuto programu obloukem vyhnou.

balení zezadu
balení zezadu


balení zepředu

Specifikace

Technické specifikace tohoto produktu jsou prakticky nezjistitelné (SUPERGAMER zřejmě vyzvídal u výrobce). Nejsou ani na krabici, ani na internetových stránkách výrobce. Výrobce se pouze chlubí rozměry reproduktorů a několika dalšími vedlejšími vlastnostmi, což považuji přinejmenším za podezřelé. Ostatně koupili byste si sluchátka, u kterých byste vůbec neznali frekvenční rozsah, impedanci a další důležité údaje?

  Sluchátka:
 • Velikost reproduktorů 40 mm
 • Frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz
 • Kmitočnotový rozsah 112 dB
 • Impedance 28 Ohm
 • Typ sluchátek: polouzavřené
 • Délka kabelu 2,9 m
  Mikrofon:
 • Frekvenční rozsah 100 - 8 000 Hz
 • Kmitočtový rozsah 34 dB
 • Impedance 3000 Ohm
 • Citlivost 39 dB

Frekvenční rozsah sluchátek se blíží horšímu průměru, vynikne poměrně nízká impedance. U mikrofonu je frekvenční rozsah do 8kHz přinejmenším odstrašující, ani citlivost nevypadá nijak růžově. Tolik k pohledu na specifikace, uvidíme jaká bude realita.


Plantronics .Audio 350

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning