pny-ma-novou-geforce-rtx-3060-do-malych-pocitacu
Novinka PNY má novou GeForce RTX 3060 do malých počítačů

PNY má novou GeForce RTX 3060 do malých počítačů

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 4. 2021 16:30

Společnost PNY představila v pořadí již svou třetí grafikou kartu RTX 3060 s vlastním návrhem chlazení. Novinka s názvem XLR8 GeForce RTX 3060 REVEL EPIC-X RGB Single Fan Edition je určena hlavně do kompaktních sestav.

Reklama
Reklama

Grafika je dlouhá jen 17 cm, na šířku má 12,5 cm a ve skříni zabere přesně dvě pozice. K ochlazování komponent využívá masivní chlazení s jedním velkým 100mm ventilátorem a na boku se chlubí podsvícením loga GeForce RTX. Pro nápájení karty slouží pouze jeden osmipinový napájecí PCIe konektor. Výstupy pro připojení monitoru zahrnují tři konektory DisplayPort 1.4a a jeden port HDMI 2.1.

PNY na grafiku poskytne tříletou záruku. Doporučenou cenu a dostupnost ale firma zatím neoznámila. Trápit nás to však příliš nemusí. Pokud bychom se s XLR8 GeForce RTX 3060 REVEL EPIC-X RGB Single Fan Edition někdy setkali také v tuzemských obchodech, rovnalo by se to malému zázraku.

PNY má novou GeForce RTX 3060 do malých počítačů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning