pny-ma-novou-geforce-rtx-3060-do-malych-pocitacu
Novinka PNY má novou GeForce RTX 3060 do malých počítačů

PNY má novou GeForce RTX 3060 do malých počítačů

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 4. 2021 16:30

Společnost PNY představila v pořadí již svou třetí grafikou kartu RTX 3060 s vlastním návrhem chlazení. Novinka s názvem XLR8 GeForce RTX 3060 REVEL EPIC-X RGB Single Fan Edition je určena hlavně do kompaktních sestav.

Reklama
Reklama

Grafika je dlouhá jen 17 cm, na šířku má 12,5 cm a ve skříni zabere přesně dvě pozice. K ochlazování komponent využívá masivní chlazení s jedním velkým 100mm ventilátorem a na boku se chlubí podsvícením loga GeForce RTX. Pro nápájení karty slouží pouze jeden osmipinový napájecí PCIe konektor. Výstupy pro připojení monitoru zahrnují tři konektory DisplayPort 1.4a a jeden port HDMI 2.1.

PNY na grafiku poskytne tříletou záruku. Doporučenou cenu a dostupnost ale firma zatím neoznámila. Trápit nás to však příliš nemusí. Pokud bychom se s XLR8 GeForce RTX 3060 REVEL EPIC-X RGB Single Fan Edition někdy setkali také v tuzemských obchodech, rovnalo by se to malému zázraku.

PNY má novou GeForce RTX 3060 do malých počítačů
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning