pocitacova-skrin-cooler-master-mastercase-sl600m-dorazi-v-listopadu
PCTuning Novinka

Počítačová skříň Cooler Master MasterCase SL600M dorazí v listopadu

mirek-koci
Mirek Kočí
30. 10. 2018 14:00 Sdílej:

Cooler Master uvádí novou řadu počítačových skříní SL „Sleek“. Prvním modelem, který zamíří do prodeje, je case s označením MasterCase SL600M.

Reklama
Reklama

Dominantními prvky novinky MasterCase SL600M jsou futuristické panely z pískovaného hliníku. Ačkoli skříně pro herní využití často vypadají více extravagantně než konzervativní profesionální pracovní stanice, SL600M si bere od každého něco. „Drží si dostatečný nadhled, poskytuje potřebný prostor pro výkonné komponenty a klade důraz na redukci hluku a účinný průchod vzduchu,“ píše výrobce.

Na rozdíl od tradičních způsobů využívá skříň přirozené vlastnosti teplého vzduchu stoupat vzhůru a dále umocňuje účinnost tohoto proudění pomocí dvou 200mm ventilátorů. Tomu napomáhá i umístění zdroje mimo proud vzduchu a minimum otvorů.

Hlavními přednostmi MasterCase SL600M jsou:

Vertikální komínový efekt – 200mm ventilátory umístěné na spodní straně podporují a zefektivňují přirozené proudění teplého vzduchu vzhůru a vyvádí jej navrchu.

Technologie redukující hluk – Konstrukce panelů potlačuje únik hluku. Dva 200mm ventilátory pohání větší objem vzduchu v porovnání s menšími ventilátory a to při nižších otáčkách. Zároveň je lze ovládat pomocí posuvníku na předním I/O panelu.

Prémiové hliníkové panely – Přední a vrchní panely jsou vyhotoveny z hliníku s jemným, pískovaným povrchem.

Otočný PCI rámeček – PCI rámeček s možností otočení o 90 stupňů poskytuje jedinečnou příležitost k usazení grafických karet do vertikální polohy, nebo s větším místem od bočního skleněného panelu.

Univerzální rámečky pro disky – SL600M disponuje univerzálními rámečky pro umístění SSD, HDD, vodní pumpy či zásobníku na chladicí kapalinu. Tyto rámečky lze připevnit do libovolné pozice uvnitř skříně včetně pozice za předním panelem nebo na spodním rámečku pro ventilátory.

Pokročilý I/O panel – Snímač přiblížení automaticky spustí podsvícení USB portů pro snadnou dostupnost ve tmě. Panel se také dočasně rozsvítí před automatickým vypnutím počítače. I/O panel nabízí porty USB 3.1 (Gen 2) Type-C, čtyři standardní USB, posuvník pro ovládání rychlosti otáček ventilátorů, jeden 3,5mm jack konektor pro vedení signálu zvuku a mikrofonu dohromady a jeden dedikovaný 3,5mm jack konektor pro mikrofon.

Cooler Master MasterCase SL600M bude k dispozici koncem listopadu za doporučenou cenu 5 990 Kč s DPH.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning