podivejte-se-na-bsod-u-pripravovanych-windows-8-video
PCTuning Novinka

Podívejte se na BSOD u připravovaných Windows 8 [video]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
26. 4. 2011 13:00 16 Sdílej:

Chystá se Microsoft změnit barvu hlášení systémových chyb v nových Windows? Zatím tomu vše nasvědčuje.

Reklama
Reklama

S BSOD neboli „modrou obrazovkou smrti“, která se stala synonymem pádu operačního systému Windows (zejména v dobách Windows 98), se nejspíše setkal každý z nás. Podle aktuální zprávy na serveru WinRumors se ale zdá, že Microsoft změní barvu hlášení systémových chyb ve Windows 8.

Důkazem je video nahrané na videoportál YouTube. To ukazuje černou obrazovku smrti sužující ranou verzi Windows 8, jde o build 6.2.7955.0.winmain.110224-1502, první build stádia Milestone 3.

Ale není to poprvé, co v Redmondu uvažují o změně barvy při hlášení systémových chyb. Microsoft „černou obrazovku smrti“ používal již ve Windows 3.x, pokud chybu způsobila DOSová aplikace. Na ověření, zda jde o dočasnou změnu, nebo zda obligátní modrou obrazovku skutečně vystřídá její černá kolegyně, si musíme ještě počkat. Nemohu si ale pomoci, modrá barva mi k Microsoftu zkrátka sedí lépe ,-)

Zdroj: WinRumors

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning