podivejte-se-na-unikly-obrazek-z-windows-8
PCTuning Novinka

Podívejte se na uniklý obrázek z Windows 8

Mirek Kočí
Mirek Kočí
14. 4. 2011 14:00 12 Sdílej:

Jde o poslední build fáze Milestone 1, konkrétně o 32bitovou verzi. na konferenci MIx pak Microsoft prezentuje Windows pro ARM.

Reklama
Reklama

Microsoft stupňuje svůj tlak na platfofrmu ARM. Už na veletrhu CES 2011 Steve Balmer – generální ředitel a ustřední postava softwarového koncernu, potvrdil, že nástupce Windows 7 bude kompatibilní s procesory stále oblíbenější rodiny ARM.

Není žádným tajemstvím, že Microsoft láká expandující trh multimediálních tabletů a dalších přenosných zařízení, kde by rád viděl svoje řešení. A pokud možno, tak co nejdříve, přičemž se zdá, že svému přání není až tak daleko.

Nepřehlédněte:

Microsoft: další Windows budou i pro ARM

Na konferenci Mix, na kterou se upínají zraky vývojářů celého světa a která momentálně probíhá v americkém Las Vegas, Microsoft prezentuje operační systém Windows na 1GHz procesoru Tegra 2. Z obrázku je patrné, že systém zatím využívá rozhraní Windows 7 a jde o 32bitovou verzi.

 

A nakonec před malým okamžikem se na internetu objevil i obrázek jednoho z prvních buildů (6.1.7850) Windows 8. Jde o 32 bitovou verzi, poslední build z fáze Milestone 1 (Milník 1).

Zdroj: 1 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning