powerbanka-natec-extreme-media-s-quick-charge-3-0-vam-usetri-cas
Novinka Powerbanka Natec Extreme Media s Quick Charge 3.0 vám ušetří čas

Powerbanka Natec Extreme Media s Quick Charge 3.0 vám ušetří čas

Mirek Kočí

Mirek Kočí

26. 6. 2018 14:00 1

Powerbanka Natec z produktové řady Extreme Media láká na vysokou kapacitu 10 000 mAh a přijatelnou cenu, která nepřesahuje šest set korun. Dalším jejím plusem je podpora technologie Quick Charge 3.0.

Reklama

Extreme Media NPB-1155 je vybavena funkcí Quick Charge 3.0, a nabíjí proto připojená zařízení až čtyřikrát rychleji než běžné powerbanky. Pokud nabíjené zařízení technologii Quick Charge 3.0 podporuje, NPB-1155 ho začne dobíjet maximálním proudem, který deklaruje producent připojeného zařízení. Pokud připojené zařízení nepodporuje technologii rychlého nabíjení, powerbanka zpomalí nabíjení na maximální bezpečnou rychlost.

Díky dvojitému vstupu je možné volit, kterým kabelem nabíjet. Pokud připojený telefon používá řešení USB-C, pak je možné použít ten samý kabel. Není tedy třeba mít dva samostatné kabely pro nabíjení smartphonu a powerbanky. Natec Extreme Media samozřejmě obsahuje ochranu proti přepětí a přetížení, což zaručí stabilní a bezpečný provoz bez rizika poškození nabíjeného zařízení.

Powerbanka Natec Extreme Media NPB-1155 je dostupná za doporučenou cenu 578 Kč včetně DPH.

Powerbanka Natec Extreme Media s Quick Charge 3.0 vám ušetří čas
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama