prosincove-games-with-gold-nabidnou-ctverici-her
Novinka Prosincové Games with Gold nabídnou čtveřici her

Prosincové Games with Gold nabídnou čtveřici her

Mirek Kočí

Mirek Kočí

25. 11. 2020 11:45

Microsoft přichází s nabídkou dalších her zdarma pro předplatitele služby Xbox Live Gold v rámci programu Games with Gold. Můžete se už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Reklama

The Raven Remastered

Dostupné od 1. 12. do 31. 12. pro Xbox One

V titulu tvůrců série Book of Unwritten Tales si zahrajete v Londýně roku 1964 jako konstábl Anton Jakob Zellner, který je na stopě legendárnímu mistru mezi zloději, Ravenovi. Klasická místa, kde dochází k záhadným vraždám, vysoce kvalitní scénář a zajímavé postavy jsou hlavními esencemi tohoto napínavého detektivního příběhu.

Bleed 2

Dostupné od 16. 12. do 15. 1. pro Xbox One

V roli hrdinky Wryn s růžovými vlasy máte za úkol ubránit svět před vpádem sil zla napříč sedmi akcí nadupadnými úrovněmi s více než 25 souboji s bossy.

Saints Row: Gat out of Hell

Dostupné od 1. 12. do 15. 12. pro Xbox One a Xbox 360

Ujměte se role Johnnyho Gata a Kinzie Kensingtonové, kteří si klestí cestu podsvětím ve snaze zachránit Bossovu duši a skolit Devila. Ve válce proti knížeti temnot si nikdo nebere servítky, když slovu přichází arzenál příslušně tematických zbraní.

Stacking

Dostupné od 16. 12. do 31. 12. pro Xbox One a Xbox 360

Pomozte Charliemu Blackmoreovi, nejmenší matrjošce na světě, vydat se na dobrodružství k záchraně jeho rodiny před zlovolným Baronem. Objevte starodávný svět obývaný živými matrjoškami a používejte je k získání speciálních schopností, které vám pomohou vyřešit řadu hádanek a úkolů v této nápadité a logické 3D hře.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama