qnap-predstavuje-nove-qm2-pcie-karty
PCTuning Novinka

QNAP představuje nové QM2 PCIe karty

Mirek Kočí
Mirek Kočí
30. 5. 2018 19:00 Sdílej:

Společnost QNAP rozšířila svou nabídku přídavných QM2 PCIe karet o nové modely, které podporují buď M.2 SATA SSD, nebo M.2 PCIe NVMe SSD. Díky tomu lze využít SSD cache pro vyšší výkon IOPS nebo pro vytvoření svazku s automatickým stupňováním dat pro optimální úložný výkon. Karty QM2 také uživatelům QNAP NAS umožňují maximalizovat úložnou kapacitu i výkon instalací M.2 SSD bez obsazení 3,5palcových diskových pozic.

Reklama
Reklama

Při řešení problému spojeného s nízkým výkonem je rychlost náhodného čtení/zápisu pevných disků v NAS jedním z rozhodujících faktorů výkonu,“ uvedla Joan Hsieh, produktová manažerka společnosti QNAP, a dodala: „Karty QM2 mohou výrazně zvýšit výkon QNAP NAS díky PCIe. Flexibilní konfigurace technologie Qtier s SSD cache spolu s rozpoznáním vstupů a výstupů násobí výkon NAS.“

Karty QM2 nyní podporují další QNAP NAS; tepelná čidla umožňují sledování teploty M.2 SSD v reálném čase a tichý chladicí modul (chladič a inteligentní ventilátor) minimalizuje rizika spojená s přehříváním, a zároveň udržuje konstantně vysoký výkon. Modely QM2 s podporou až čtyř M.2 SSD umožňují SSD cache s vyšší úložnou kapacitou pro optimalizaci aplikací náročných na IOPS a podporují také RAID 5/RAID 6/RAID 10 pro zajištění redundance proti potenciálnímu selhání hardwaru.

Karty QM2 obsahují pokročilé modely s dodatečnou 10GbE (10GBASE-T) konektivitou (zpětně kompatibilní s 5GbE / 2,5GbE / 1GbE / 100MbE). Kombinací M.2 SSD a 10GbE konektivity v jednom řešení má napomáhat QM2 zlepšit celkový výkon NAS a nabízet dostupný upgrade pro přijetí 10GbE sítí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning