qnap-qcalagent-umozni-centralni-spravu-vice-kalendaru-a-sdilenych-kalendaru
Novinka QNAP QcalAgent umožní centrální správu více kalendářů a sdílených kalendářů

QNAP QcalAgent umožní centrální správu více kalendářů a sdílených kalendářů

Mirek Kočí

Mirek Kočí

7. 3. 2018 10:30

Společnost QNAP uvedla beta verzi aplikace QcalAgent, která podporuje kalendáře Google a Outlook a může se synchronizovat pomocí CalDAV. Uživatelé mohou centrálně spravovat osobní a pracovní plány a vylepšit skupinové řízení času sdílením kalendářů, zvaním hostů a přikládáním souborů k událostem. QcalAgent také podporuje snímky a zálohy pro předcházení ztráty dat.

Reklama

„QcalAgent jako centrum pro řízení času umožňuje konsolidovat větší počet online kalendářů a pomáhá uživatelům efektivně spravovat a sledovat jejich plány,“ uvedla Christine Wang, produktová manažerka společnosti QNAP. „Všechny plány a přiložené soubory jsou bezpečně uloženy na soukromém cloudu v NAS.“

Kromě sledování osobních událostí podporuje QcalAgent sdílené kalendáře, které napomáhají při týmové práci a organizaci skupinových událostí. Aplikace uživatelům umožňuje přikládat soubory k událostem z počítače nebo NAS a sdílet je s ostatními. Navíc integruje aplikaci Qcontactz, aby uživatelé mohli rychle zvát hosty.

QcalAgent automaticky zaznamenává všechny změny provedené v kalendářích pomocí snímků. Uživatelé mohou rychle zkontrolovat historii revizí a zvolit určitou verzi kalendáře k obnově. Obsah kalendáře lze také exportovat do souboru .ics. Uživatelé mohou také uspořádat plánované zálohy do jiného zařízení NAS, aby měli jistotu, že jsou plány v bezpečí.

QcalAgent Beta je nyní k dispozici v QTS App Center.

Požadavky na systém:

  • QNAP NAS s QTS 4.3.3 (nebo novější).
  • Container Station v1.7.2415 (nebo novější) je třeba nainstalovat, ještě než začnete používat QcalAgent.
  • Pro optimální uživatelské prostředí doporučujeme používat nejnovější verzi prohlížeče Google Chrome, Safari, Microsoft Edge nebo Firefox.

QNAP QcalAgent umožní centrální správu více kalendářů a sdílených kalendářů
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama