qnap-qhora-301w-router-sd-wan-nove-generace-se-dvema-porty-10gbe-a-wi-fi-6
Novinka QNAP QHora-301W: router SD-WAN nové generace se dvěma porty 10GbE a Wi-Fi 6

QNAP QHora-301W: router SD-WAN nové generace se dvěma porty 10GbE a Wi-Fi 6

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 11. 2020 18:00

Společnost QNAP představila QHora-301W, což je router SD-WAN (Software-Defined Wide Area Network) s Wi-Fi 6 a dvěma porty 10GbE, který poskytuje nejen vzdálenou síť VPN pro větší počet pracovišť a kompletní konektivitu, ale také topologii QuWAN Cloud Orchestrator a vylepšené funkce zabezpečení.

Reklama

Zařízení obsahuje čtyřjádrový procesor s 1 GB operační paměti a díky Wi-Fi 6 (802.11ax), osmi anténám a MU-MIMO QHora-301W má nabízet přenosovou rychlost až 3 600 Mb/s. Se dvěma porty 10GbE a čtyřmi gigabitovými porty poskytuje také flexibilní konfigurace WAN/LAN pro optimalizované nasazení v síti, dosažení vysokorychlostní LAN, přenos souborů mezi pracovišti a automatickou síť VPN mezi různými pracovišti.

Router dále umožňuje propojenou topologii sítě VPN přes QuWAN (technologie SD-WAN od společnosti QNAP) a tak zvyšuje zabezpečení přístupu mezi podnikovou sítí VPN a připojením edge pro práci na dálku. S podnikovým VAP (Virtuální AP) mohou pracovníci IT konfigurovat až šest exkluzivních skupin SSID pro různá oddělení nebo aplikační služby. Další funkce (včetně bran firewall, přesměrování portů a řízení přístupu) mohou filtrovat a blokovat nedůvěryhodná připojení a pokusy o přihlášení. SD-WAN také poskytuje šifrování IPsec VPN, Deep Packet Inspection a L7 Firewall, aby byla zajištěna bezpečnost síťového přenosu VPN.

Router QNAP QHora-301W bude brzy k dispozici. Více informací  ovšem už výrobce nenabídl.

QNAP QHora-301W: router SD-WAN nové generace se dvěma porty 10GbE a Wi-Fi 6
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama