qnap-uvadi-nas-ts-x63xu-do-racku-s-ctyrjadrovym-procesorem-amd
PCTuning Novinka

QNAP uvádí NAS TS-x63XU do racku s čtyřjádrovým procesorem AMD

Mirek Kočí
Mirek Kočí
5. 6. 2018 15:30 Sdílej:

Společnost QNAP uvedla na trh nový NAS TS-x63XU do racku. Modelová řada bude obsahovat 4, 8 a 12pozicové provedení s možností jednoho nebo redundantního napájecího zdroje. TS-x63XU podporuje sítě 10GbE a nabízí čtyřjádrový 2,0GHz procesor řady G od AMD, 4 GB operační paměti DDR3L (rozšiřitelné až na 16 GB) a snadnou škálovatelnost.

Reklama
Reklama

Díky předinstalované síťové kartě s jedním portem 10GbE 10GBASE-T (podporuje přenosy dat 10G/5G/2,5G/1G/100M) a akceleraci šifrování AES-NI poskytuje série TS-x63XU rychlost čtení až 745 MB/s a rychlost zápisu až 607 MB/s. Řada TS-x63XU podporuje SSD cache, stupňovanou alokaci úložiště a vynikající rozšířitelnost pomocí 12pozicové rozšiřující jednotky QNAP. Podle výrobce tak je ideálním řešením také pro obchodní organizace, které potřebují zabezpečený soukromý cloud a účinnou IT infrastrukturu pro sítě 10GbE.

Řada TS-x63XU podporuje VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V a Windows Server 2012 R2. Umožňuje i nativně hosting virtuálních počítačů (Windows, Linux, UNIX a Android) a kontejnerů LXC a Docker. Operační systém QTS pak také přináší obsáhlé řešení pro ukládání, zálohování, sdílení a centrální správu. Rovněž je poskytována podpora snímků (v blokovém režimu), které pomáhají uživatelům rychle obnovit NAS do předem nahraného stavu.

Úložnou kapacitu řady TS-x63XU lze rozšířit dle potřeby připojením rozšiřující jednotky QNAP (UX-1200U-RP a UX-800U-RP). Také řešení VJBOD (Virtual JBOD) umožňuje uživatelům rozšířit kapacitu modelů TS-x63XU použitím nevyužité úložné kapacity jiných QNAP NAS.

Nová řada TS-x63XU by měla být v brzké době k dostání. Další informace můžete získat na stránkách www.qnap.com.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning