razer-predstavil-spickovy-herni-headset-kraken-ultimate
Novinka Razer představil špičkový herní headset Kraken Ultimate

Razer představil špičkový herní headset Kraken Ultimate

Mirek Kočí

Mirek Kočí

15. 11. 2019 18:00 4

Společnost Razer posílá do prodeje herní headset Kraken Ultimate. Nový model staví na známém designu svých předchůdců, navíc ale přidává podporu prostorového efektu s certifikací THX. Cena navíc není přehnaná.

Reklama

V široké nabídce Razeru se nově zabydlel headset Kraken Ultimate. Největším tahákem nových herních sluchátek je podpora technologie THX. Ta při kompetitivním hraní přináší lepší povědomí o prostředí, což mnohdy přijde vhod.

Kromě toho sluchátka využívají nové 50mm měniče a mají nový mikrofon s aktivním potlačením šumu s certifikací Discord, který zajistí, že vás spoluhráči vždy jasně uslyší. Mikrofon je mimochodem dobře schován uvnitř sluchátka. Stačí ho vytáhnout a ohnutím nastavit jeho polohu.

Razer představil špičkový herní headset Kraken Ultimate
i Zdroj: PCTuning.cz
Razer představil špičkový herní headset Kraken Ultimate
i Zdroj: PCTuning.cz

Konstrukce Krakenu Ultimate se skládá z hliníku, oceli a náušníků s chladivým gelem.. Hliníkový náhlavní most má měkké polstrování, náušníky s chladivým gelem pak pomáhají snižovat nahromaděné teplo a také v nich najdeme ukryté drážky pro ty, kteří nosí dioptrické brýle. Headset dále dostal do vínku podsvícení technologií Razer Chroma, která dokáže vytvořit 16,8 milionu barev a také řadu světelných efektů ovládaných pomocí aplikace Razer Synapse 3.

Doporučená cena Razer Krakenu Ultimate je stanovena na doporučených 149,99 eur, což je v přepočtu 3 800 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama