Razer představil vlastní all-in-one chlazení, zdroj a novou generaci sluchátek Kraken
Novinka Razer představil vlastní all-in-one chlazení, zdroj a novou generaci sluchátek Kraken

Razer představil vlastní all-in-one chlazení, zdroj a novou generaci sluchátek Kraken

David Jiránek

David Jiránek

22. 10. 2021 13:00

Společnost Razer se plně pouští do vod počítačových komponent. Výrobce notebooků a herního příslušenství rozšiřuje své portfolio o řadu nových produktů určených pro PC nadšence. Nechybí ani nová verze oblíbených sluchátek.

Reklama
Reklama

Razer se řadí mezi prémiové výrobce herních notebooků a příslušenství. Komponentů do počítačů firma zatím moc nenabízela. Šlo maximálně o počítačové skříně a základny pro externí grafiky. Na nedávné tiskové konferenci ovšem došlo k představení řady komponent.

Nové PC komponenty

Razer představil all-in-one vodní chlazení Hanbo. Jde o 240 a 360mm chladiče s řadou RGB prvků. Podsvícení nabízí nejen blok s pumpou od Aseteku, ale i samotné větráčky z dílny Razeru.

Větráčky Razer Kunai budou dostupné i samostatně ve velikostech 120 a 140 mm. Měly by být tiché a jejich provedení je relativně minimalistické. RGB podsvícení samozřejmě nechybí.

Barvičky si užijeme i v podání zdroje Razer Katana. Jde o ATX zdroj s platinum certifikací o výkonu 750 až 1 200 wattů. K dispozici bude i varianta o výkonu 1 600 wattů a titanium hodnocením. Zdroje jsou modulární, mají RGB podsvícení a funkci vypnutí otáček ventilátoru při malé zátěži.

Jako doplňkové příslušenství bude k dispozici tak PWM ovladač pro větráčky. Připojit k němu půjde až osm větráčků, které lze následně ovládat skrze Razer Synapse software.

Cena a dostupnost

Větráčky Razer Kunai budou dostupné za 55 euro od 21. října na webu razer.com a u autorizovaných prodejců. Stejně tak PWM hub, který vyjde na 50 euro.

Razer Hanbo se začne prodávat v listopadu za zatím neznámou cenu. Zdroj Razer Katana si zájemci budou moci koupit až na začátku příštího roku.

Sluchátka Kraken V3

Jeden z nejoblíbenějších herních headsetů se dočkal nové verze. Razer Kraken V3 bude k dispozici ve čtyřech verzích. Níže naleznete jejich přehled od nejhůře vybavené varianty po nejlepší.

  • Kraken V3 X: 7.1 zvuk a 40mm Triforce drivery, 70 dolarů
  • Kraken V3: THX audio, 50mm titanium Triforce drivery, 99 dolarů
  • Kraken V3 Hypersense: navíc s HyperSense haptickou odezvou, 130 dolarů
  • Kraken V3 Pro: navíc bezdrátové, 200 dolarů
Razer představil vlastní all-in-one chlazení, zdroj a novou generaci sluchátek Kraken

Co se společných specifikací týče, všechny verze nabídnou Razer Chroma RGB. Drátové modely připojíte pomocí USB-A. Bezdrátové pomocí USB-A přijímače a 3,5mm jacku. Baterka by s haptickou odezvou a podsvícením měla vydržet 11 hodin. Pokud obě funkce vypnete, vydrží vám sluchátka až 44 hodin.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning