Realme GT Master Edition vstupuje do prodeje za 8 999 Kč
Novinka Realme GT Master Edition vstupuje do prodeje za 8 999 Kč

Realme GT Master Edition vstupuje do prodeje za 8 999 Kč

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 9. 2021 11:30 1

V České republice se dnes začal oficiálně prodávat nový chytrý telefon Realme GT Master Edition, který má na zadní straně umělou kůži se zajímavými prolisy.

Reklama
Reklama

Realme GT Master má ve výbavě Super AMOLED displej s FHD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz. Pod kapotou telefonu tepe čip Snapdragon 778G 5G, kterému dodává energii baterie s kapacitou 4 300 mAh a výrobce nezapomněl ani na 65W dobíjení.

Na přední straně nového realme je 32Mpx selfie fotoaparát, vzadu se pak nachází 64Mpx hlavní kamerka, kterou doplňují dva zbytečné senzory (oba s 2 Mpx). Vypíchnout si zaslouží i účinný chladící systém, aby se telefon během hraní náročnách her příliš nezahříval a také neokoukaný design.

Realme GT Master Edition vstupuje do prodeje za 8 999 Kč

Zadní stranu telefonu navrhl japonský vizionář Naoto Fukasawa. Inspiroval se důležitostí cestování pro mladé lidi. Zadní část proto připomíná zvlněnou strukturu kufru a je vyrobena z konkávní veganské kůže.

Cena

Variantu Realme GT Master Edition v konfiguraci 8 GB + 256 GB pořídíte za 10 499 korun. Model v konfiguraci 6 GB + 128 GB je první měsíc dostupný exkluzivně v obchodech prodejce Alza za 8 999 Kč.
 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning