samsung-galaxy-note-10-bude-mit-4-500mah-baterii-a-superrychle-dobijeni
Novinka Samsung Galaxy Note 10 bude mít 4 500mAh baterii a superrychlé dobíjení

Samsung Galaxy Note 10 bude mít 4 500mAh baterii a superrychlé dobíjení

Mirek Kočí

Mirek Kočí

7. 5. 2019 10:00

Jak bude vypadat připravovaný Samsung Galaxy Note 10 zatím nevíme. Přesto spekulací o tomto telefonu už na webu koluje několik. Nejnovější zpráva ze spolehlivého twitterového účtu Ice universe tvrdí, že „desítka“ se může těšit na velmi rychlé dobíjení baterie.

Reklama
Reklama

Ice universe píše, že kapacita akumulátoru i rychlost dobíjení již nebudou slabou stránkou Samsungu. Výkon nabíjení Galaxy Note 10 má jít za hranici 25 wattů, přesnější technický údaj nicméně neznáme. Pro srovnání: Huawei Mate 20 Pro podporuje superrychlé 40W drátové nabíjení a Mate 30 Pro by měl disponovat dokonce až 55W nabíjením.

Z předchozích zpráv víme, že displej Galaxy Note 10 bude mít výrazně zakulacené rohy i symetricky umístěný „průstřel“ uprostřed. Kapacita akumulátoru by měla dosahovat skvělé hodnoty 4 500 mAh. Výdrž by tedy měla patřit k silným stránkám připravovaného samsungu.

Samsung Galaxy Note 10 bude mít 4 500mAh baterii a superrychlé dobíjení

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning