samsung-galaxy-s10-5g-ma-absolutne-nejlepsi-video-a-selfie-tvrdi-dxomark
Novinka Samsung Galaxy S10+ 5G má absolutně nejlepší video a selfie, tvrdí DxOMark

Samsung Galaxy S10+ 5G má absolutně nejlepší video a selfie, tvrdí DxOMark

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 4. 2019 14:30

Souboj o nejlepší fotomobil nabírá na obrátkách. Uznávaný server DxOMark se podíval na zoubek Galaxy S10+ 5G a testování dopadlo podle očekávání. Nový samsung se řadí na úplnou špičku v hodnocení selfie kamerek i hlavních fotoaparátů.

Reklama

High-endová novinka od jihokorejského výrobce získala celkem 112 bodů, což je na chlup stejný výsledek jako u Huaweie P30 Pro. V oblasti fotografií si telefon Galaxy S10+ 5G připsal 117 bodů, zatímco huawei dosáhl na 119 bodů. Nutno ovšem podotknout, že P30 Pro za své vítězství vděčí hlavně schopnostem přiblížení (zoomu). V případě videa je na tom samsung bodově lépe než huawei, který nasbíral 97 bodů, zatímco S10+ 5G rovných 100 bodů – o bod tak byl překonán dosavadní lídr videa Xiaomi Mi 9.

Pro úplnost dodejme, že Samsung Galaxy S10+ 5G podává skvělé výsledky i při focení selfie. Přední fotoaparát tohoto smartphonu získal 97 bodů, k čemuž přispěl snímač s duálními pixely a druhý RGB Depth senzor. Huawei P30 Pro má horší selfie foťák, od serveru DxOMark dříve obdržel 89 bodů.

Samsung Galaxy S10+ 5G má absolutně nejlepší video a selfie, tvrdí DxOMark
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama