samsung-galaxy-s10-bude-mit-12-gb-pameti-ram-a-1-tb-vnitrni-pameti-tvrdi-analytici
Novinka Samsung Galaxy S10 bude mít 12 GB paměti RAM a 1 TB vnitřní paměti, tvrdí analytici

Samsung Galaxy S10 bude mít 12 GB paměti RAM a 1 TB vnitřní paměti, tvrdí analytici

Martina Lipertová

Martina Lipertová

27. 11. 2018 12:00 7

Připravovaný smartphone Samsung Galaxy S10 ve verzi s 5G internetem by měl být pořádná bestie. Analytici ze společnosti GF Securities předpověděli, že bude vybavený 12 GB paměti RAM a 1 TB vnitřního prostoru.

Reklama
Reklama
Samsung Galaxy S10 bude mít 12 GB paměti RAM a 1 TB vnitřní paměti, tvrdí analytici

Dále bychom se měli dočkat 6,7palcovného displeje a čtyř snímačů na zadní straně, plus dvojité selfie kamery na straně přední. Celkem by tedy měl obsahovat 6 kamerek/snímačů.

Dřívější informace naznačovaly, že S10 bude mít 512 GB vnitřní paměti, ale podle analytiků bychom se v nejdražší verzi mohli dočkat až 1 TB prostoru. Je ovšem možné, že 1 TB získáme až po vložení 512 GB microSD do slotu pro paměťové karty, jako to bylo u Galaxy Note 9.

Nejzajímavější je tady ovšem zmínka o 12 GB paměti RAM. Ohlášeno již bylo pár smartphonů s 10 GB paměti RAM, ale 12 GB paměti RAM je celkem novinka. Ovšem, měla by se hodit. Vlajkové lodě Galaxy mohou být díky režimu DeX používány jako stolní počítače a v takovém případě se více paměti RAM jistě bude hodit. 

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning