samsung-galaxy-tab-a-10-1-je-tablet-s-androidem-pro-nenarocne
Novinka Samsung Galaxy Tab A 10.1 je tablet s Androidem pro nenáročné

Samsung Galaxy Tab A 10.1 je tablet s Androidem pro nenáročné

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 4. 2019 13:30 3

Samsung představil tablet Galaxy Tab A 10.1, který zaujme hlavně méně náročné uživatele. Dostupný je ve třech barevných variantách: klasické černé, stříbrné a zlaté. Doporučená cena WiFi modelu je 5 499 Kč, LTE verze pak 6 999 Kč.

Reklama

Galaxy Tab A 10.1 se pyšní kovovou konstrukcí, což má efekt praktický i designový. Díky použitému materiálu je tablet odolnější vůči mechanickému poškození a zároveň i pěkně vypadá.

Dále se můžete těšit na 10,1palcový Super AMOLED displej, který by měl nabízet široké pozorovací úhly a velmi slušné barevné podání. Rozlišení panelu je 1 920 × 1 200 px. O zvukovou kulisu se starají stereo reproduktory s podporou prostorového zvuku Dolby Atmos 3D – zařízení tak je vhodné například ke konzumaci videa.

Svižné reakce Galaxy Tab A 10.1 zajišťuje procesor Exynos 7 Octa, který doplňují 2 GB operační paměti a 32GB úložiště s možností dodatečného rozšíření až na 512 GB. Dostatečné množství energie tabletu dodává baterie o kapacitě 6 150 mAh.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 je tablet s Androidem pro nenáročné
i Zdroj: PCTuning.cz

Výrobce myslel i na softwarovou výbavu, takže nadstavba nabízí např. dětský režim, díky němuž si rodič zachová přehled a kontrolu nad tím, k jakému typu obsahu má jeho dítě přístup.

Pokud vás Galaxy Tab A 10.1 zaujal, asi vám ještě bude zajímat informace, že pro něj bude časem dostupné množství různých pouzder i dokovací stanice POGO. Jejím prostřednictvím se tablet propojí s dalšími chytrými zařízeními a stane se tak řídicím střediskem moderní domácnosti.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama