samsung-nabidne-tabletofon-galaxy-note-8-0-i-v-cerne-barve
Novinka Samsung nabídne tabletofon Galaxy Note 8.0 i v černé barvě

Samsung nabídne tabletofon Galaxy Note 8.0 i v černé barvě

Mirek Kočí

Mirek Kočí

7. 3. 2013 15:00 12

I když byl tabletofon Samsung Galaxy Note 8.0 na veletrhu Mobile World Congress prezentován pouze v bílé barvě, na trh se zřejmě dostane také v konzervativnější černé verzi. Pravost renderu, který zveřejnil server PhoneArena, však nebyla potvrzena.

Reklama

Obrázek zaslal redakci známému technologického webu člověk, který je údajně obeznámen s poměry a situací v Samsungu. Z toho důvodu si přál, aby jeho identita zůstala utajena.

Tablet je vybaven displejem s úhlopříčkou osm palců s rozlišením 1280 × 800 obrazových bodů: jemnost dosahuje 189 bodů na palec, což je více než nabízí iPad mini.

Samsung použil svou čipovou sadu Exynos 4 s frekvencí 1,6 GHz, na kterou jsou připojené 2 GB operační paměti. Dostupné mají být verze s 16GB a 32GB pamětí. Obě navíc půjdou rozšířit pomocí microSD slotu o dalších 64 GB.

O výdrž tabletu se postará baterie s kapacitou 4 600 mAh. Pro fotografování je připraven pětimegapixelový fotoaparát. Na pravě hraně je integrován infračervený port.

Galaxy Tab 8.0 poběží na operačním systému Android 4.1.2 Jelly Bean. Samozřejmostí je i několik přeinstalovaných aplikací, které půjde ovládat dotykovým perem S-Pen.

Samsung nabídne tabletofon Galaxy Note 8.0 i v černé barvě
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: PhoneArena

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama