samsung-pripravi-olympijskou-edici-galaxy-s10
Novinka Samsung připraví olympijskou edici Galaxy S10+

Samsung připraví olympijskou edici Galaxy S10+

Mirek Kočí

Mirek Kočí

20. 5. 2019 15:30 2

Jihokorejská společnost Samsung oficiálně představila exkluzivní edici svého chytrého telefonu Galaxy S10+ k nadcházejícím letním olympijským hrám v Tokiu. Nový telefon se do prodeje dostane letos v červenci a pořídit si ho budou moci zákazníci operátora NTT DoCoMo v Japonsku.

Reklama

Samsung jako dlouhodobý sponzor vytváří speciální edice svých chytrých telefonů pro olympijské hry pravidelně. A blížící se letní olympijské hry v Japonsku nejsou žádnou výjimkou.

Galaxy S10 + Olympic Games Edition (SC-05L) dorazí v provedení Prism White a také ve speciálním balení, kde nebudou chybět mírně upravená bezdrátová sluchátka Galaxy Buds. Po technické stránce se olympijská edice od běžného provedení neliší. Telefon má opět špičkový 6,4palcový displej s vysokým rozlišením, procesor Snapdragon 855 a 8 GB RAM a 128GB interní úložiště. Na zadní straně zařízení najdeme známé olympijské kruhy a také kvalitní trojitý fotoaparát.

Telefon navíc dostane tapety s tematikou her a nejspíše nebude chybět ani aplikace s programem Olympiády, která se bude v hlavním městě Japonsku konat od 20. července do 9. srpna.

Samsung připraví olympijskou edici Galaxy S10+
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama