samsung-uvadi-monitor-odyssey-g5-a-pripravuje-herni-turnaj-v-pubg
Novinka Samsung uvádí monitor Odyssey G5 a připravuje herní turnaj v PUBG

Samsung uvádí monitor Odyssey G5 a připravuje herní turnaj v PUBG

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 9. 2020 11:00

Společnost Samsung ohlašuje pořádání vlastního turnaje v e-sportech. Hodlá tak oslavit nástup nové špičkové řady herních monitorů Odyssey. 

Reklama

Turnaj, nazvaný podle značky monitorů Odyssey League, je otevřený nejlepším evropským hráčům PUBG. Ti dostanou šanci vyhrát některou z cen v celkové hodnotě 25 tisíc eur, v přepočtu asi 675 tisíc korun. 

Řada herních monitorů Odyssey se představila v lednu 2020 na veletrhu CES s modely G7 a G9, a nyní přichází s cenově nejdostupnějším typem G5. Ten je určený pro náročné hráče a má vynikající parametry – bleskovou odezvu 1 ms, špičkovou obnovovací frekvenci 144 Hz, technologii AMD FreeSync Premium a výtečný VA panel s rozlišením QHD neboli 2 560 × 1 440 bodů. Velkou předností je i moderní zakřivená konstrukce 1000R. Doporučená cena pro tuzemský trh je stanovena na 7 990 Kč.

Registrace pro turnaj se spustily minulý týden, v rámci programu proběhnou národní kvalifikace i vyřazovací kola ve 12 evropských regionech. Tato fáze proběhne od 12. září do 29. listopadu, přičemž vítězný tým národního CZ/SK kola vyhraje 4x 27palcový monitor Odyssey G7. Nejlepší hráči z každého regionu pak postoupí do celoevropského finále, které se bude konat 5. až 6. prosince. 

Samsung uvádí monitor Odyssey G5 a připravuje herní turnaj v PUBG
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama