serie-testovaciho-software-rightmark
Článek Série testovacího software RightMark

Série testovacího software RightMark | Kapitola 3

Charles

Charles

28. 7. 2004 00:00 14

Seznam kapitol

1. RightMark Memory Analyzer (v3.2) 2. CPU RightMark 3. RightMark Gotcha! 4. RightMark 3DSound (v1.20) 5. RightMark Audio Analyzer (v5.3)

Společně s výkonným hardwarem a všelijakým tuningem jdou ruku v ruce také všemožné testovací utility, které jsou součástí výzbroje každého správného počítačového nadšence a ladiče výkonu. Jsou to ony, které podávají zpravodajství o vašem železe, kterým se posléze můžete chlubit a nebo jen si ověřit, zda váš systém pracuje v rámci udaných parametrů a zda někde není nějaký zádrhel (ať už výkonnostní nebo funkční).

Reklama

Další užitečnou utilitkou nesoucí shodné počáteční značení je RightMark Gotcha! Jedná se vlastně o novou utilitu bez předešlých verzí (která během své existence tak ještě nemohla projít pro všechny programy velice důležitým procesem vylaďování a postupného vylepšování) o velikosti 120 KB, který má jediný účel - monitorovat a následně zaznamenávat aktuální míru zatížení procesoru a kapacitu volné operační paměti. Můžete si po sekundách nastavit, po jak dlouhých intervalech bude měření a záznam prováděn.

Série testovacího software RightMark
i Zdroj: PCTuning.cz

Následně se vám vše zapíše do výstupu - textového souboru, který naleznete ve stejné složce jako samotný program. Navíc pojmenování takto vtvořeného souboru je vlastně přesný datum a čas vytvoření/měření, takže to zpřehledňuje následnou orientaci při více měření.

Série testovacího software RightMark
i Zdroj: PCTuning.cz

Stahovat aktuální verzi 1.0 můžete zde (112 KB)

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama