seskok-s-futuristickymi-brylemi-od-googlu-nad-san-franciscem-podivejte-se-na-strhujici-keynote-video
Novinka Seskok s futuristickými brýlemi od Googlu nad San Franciscem. Podívejte se na strhující keynote [video]

Seskok s futuristickými brýlemi od Googlu nad San Franciscem. Podívejte se na strhující keynote [video]

Mirek Kočí

Mirek Kočí

29. 6. 2012 13:45 10

Je tomu několik dnů od chvíle, kdy Google odstartoval úvodní keynote na konferenci Google I/O, na které představil spoustu nových produků, včetně nové verze Androidu 4.1 Jelly Bean. Pokud jste z nějakého důvodu nestíhali přímý přenos, můžete se nyní na začátek konference podívat ze záznamu.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Jak sami uvidíte, začátek konference Google I/O byl výborný, nedávná prezentace od Applu v tomto porovnání vypadá jako „nudné představení“.

Google ve strhujícím tempu začal novým Androidem, pokračoval k tabletu Nexus 7 a kuličce Nexus Q, novinkám o Google+ a na samotný závěr vyrukoval s projektem Google Glass.

Představení všech vymožeností futuristických brýlá probíhalo živě uprostřed keynote skrze sociální hangout na službě Google+. Skupina kaskadéru absolvovala výskok nad San Franciskem. Poté se projela na kole a nakonec sešplhala po stěně až do přednáškového sálu. Bravo!

Chcete se dozvědět více o nových chytrých telefonech, tabletech a aplikacích pro ně? Navštivte náš nový web Světaplikací!

Zdroj: PhoneArena

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama