sharp-ma-take-32palcovy-4k-monitor-pridava-ale-dotykovou-vrstvu-a-pero
PCTuning Novinka

Sharp má také 32palcový 4K monitor. Přidává ale dotykovou vrstvu a pero

ondrej-kostal
Ondřej Košťál
3. 7. 2013 06:00 Sdílej:

Monitor používá také IGZO displej s Ultra HD rozlišením, k tomu ještě dotykovou vrstvu a pero. Uveden bude na konci července v Japonsku a snad i v ostatních zemích.

Reklama
Reklama

Včera jsme se konečně dozvěděli cenu nového monitoru s 4K rozlišením od společnosti Asus, dnes se objevila novinky od společnosti Sharp, která má pravděpodobně stejný IGZO panel, ale přidává k tomu ještě něco navíc. Monitor Sharp PN-K322B je totiž dotykový a také podporuje dotykové pero.

Tento nový monitor od Sharpu má úhlopříčku 32 palců a rozlišení 3840 × 2160 pixelů. Panel zvládá rozpoznat až 10 dotyků. Podsvícení LED diodami, které dávají jas 300 cd/m2. Monitor nabízí 2× HDMI konektory, DisplayPort. Stejně jako od Asusu má i tento monitor zabudované reproduktory.  

Nový Ultra HD monitor od Sharpu s dotykovou vrstvou bude dostupný od 30. července v Japonsku. Jaká bude cena, to si musíme počkat. Ale určitě nebude nižší než ta u Asusu PQ321Q.

Zdroj: Engadget

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning