sluchatka-samsung-galaxy-buds-jsou-nyni-jeste-lepsi
Novinka Sluchátka Samsung Galaxy Buds jsou nyní ještě lepší!

Sluchátka Samsung Galaxy Buds jsou nyní ještě lepší!

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 4. 2020 09:30

Společnost Samsung oznámila, že díky softwarové aktualizaci, která je již dostupná k instalaci, se výrazně vylepšuje funkční výbava sluchátek Galaxy Buds. Funkce převzaté z modelu Galaxy Buds+ rozšiřují možnosti poslechu hudby i párování sluchátek s různými typy přehrávačů doma, venku nebo v práci.

Reklama
Reklama

Na jaké nové funkce se majitelé sluchátek Galaxy Buds mohou těšit?

Snadné párování sluchátek Galaxy Buds s PC

Díky funkci Microsoft Swift Pair lze Galaxy Buds snadno spárovat s počítačem s operačním systémem Windows 10 . Tím pádem lze sluchátka používat například při nejrůznějších pracovních činnostech, například při videokonferencích, nebo můžete v kanceláři nerušeně poslouchat oblíbenou hudbu. Další novinkou převzatou od modelu Galaxy Buds+ je funkce Swift Pair, umožňující majitelům Galaxy Buds spárovat sluchátka s více telefony i počítači a tím pádem poslouchat hudbu či zvuk z více zdrojů.

 Sluchátka Samsung Galaxy Buds jsou nyní ještě lepší!

Spojení se světem, nebo také ne – to je jen na vás

Díky nové aktualizaci mají majitelé Galaxy Buds poprvé k dispozici i automatický systém Ambient Sound . Stačí si sluchátka nasadit a zapne se režim, při němž slyšíte zvuky z okolí a tím pádem víte, co se kolem vás děje, i při poslechu hudby nebo sledování filmů. Režim Ambient Sound funguje i v případě, že používáte jen jedno sluchátko.

Jediným stiskem se dostanete ke svým osobním playlistům

Uživatelé služby Spotify se nyní k personalizovaným playlistům dostanou jediným stiskem sluchátka. Jednoduchým přidržením lze aplikaci spustit a začít poslouchat přesně tam, kde jste minule skončili. A pokud máte chuť na něco jiného, přidržte tlačítko znovu a Spotify vám doporučí playlisty podle vašich osobních preferencí. K nezaplacení to je třeba při cestě do práce nebo při sportování v posilovně či parku.

 Sluchátka Samsung Galaxy Buds jsou nyní ještě lepší!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning