Sluchátka Sennheiser CX True Wireless výdrží hrát až 27 hodin na jedno nabití
i Zdroj: PCTuning.cz
Novinka Sluchátka Sennheiser CX True Wireless výdrží hrát až 27 hodin na jedno nabití

Sluchátka Sennheiser CX True Wireless výdrží hrát až 27 hodin na jedno nabití

Mirek Kočí

Mirek Kočí

5. 7. 2021 14:18

Sennheiser zahájil prodej bezdrátových sluchátek CX True Wireles. Ty mají TrueResponse měniče, které jsou vyráběny přímo v německé centrále společnosti a nabízí přednes v celém frekvenčním pásmu 5 Hz – 21 kHz.

Reklama

Milovníky důraznějšího basu pak potěší možnost doladit projev dle vlastního vkusu pomocí mobilní aplikace Sennheiser Smart Control pro systémy Android a iOS. Podpora moderního Bluetooth 5.2 a pokročilé zvukové kodeky AAC a aptX jsou samozřejmostí.

Sluchátka poskytnou až 9 hodin poslechu na jedno nabití a v nabíjecím pouzdru ukrývají energii pro dalších 18 hodin. Výrobce neopomněl zvýšenou ochranu vůči vodě dle standardu IPX4 ani sadu pokročilých technologií. 

Uživatelé se tak mohou těšit na duální MEMS mikrofony s technologií Beamforming pro lepší zachycení hlasu při telefonních hovorech, nebo funkci Adjustable Sidetone.

Sennheiser CX True Wireless
i Zdroj: PCTuning.cz
Sennheiser CX True Wireless

Ta přibližuje komunikaci běžnému hovoru skrze mobilní telefon pomocí přesunutí hovoru do jednoho ze sluchátek tak, aby uživatel slyšel i svůj vlastní hlas. Připravena je i podpora asistentů Google Assistant a Siri. Silikonové ušní adaptéry jsou v balení ve čtyřech velikostech, takže si vybere úplně každý.

Cena a dostupnost

Sluchátka Sennheiser CX True Wireless jsou dostupná v černé a bílé barvě za cenu 3 350 Kč.
 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama