sony-xperia-sl-12megapixelovy-fotoaparat-a-dvoujadro-na-taktu-1-7-ghz
Novinka Sony Xperia SL: 12megapixelový fotoaparát a dvoujádro na taktu 1,7 GHz

Sony Xperia SL: 12megapixelový fotoaparát a dvoujádro na taktu 1,7 GHz

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 8. 2012 12:00 2

V minulých dnech jsme se dozvěděli, že Sony bude svůj nový smartphone Xperia SL nabízet v různých barvách a viděli jsme i nějaké rendery. Dnes se však podíváme na něco jiného – na první fotografie tohoto zařízení.

Reklama

Xperia SL (LT26ii) není ničím jiným, nežli mírně vylepšenou Xperií S (LT26i). Potenciální zájemci se mohou těšit na dvoujádrový procesor Snapdragon S3 (čipová sada Qualcomm MSM8260), který je z původních 1,5 GHz přetaktovaný na frekvenci 1,7 GHz.

4,3palcová obrazovka se může pochlubit HD rozlišením 1280 × 720 pixelů. Fotoaparát umístěný v zadní části dokáže pořizovat fotografie v rozlišení až dvanáct megapixelů. Pro aplikace a hry je připraveno 32GB interní úložiště. Operační paměť je připravena v kapacitě 1 GB.

Po designové stránce jde o pěkný telefon – jeho výrazným prvkem je notifikační dioda s třemi tlačítky (Zpět, Domů a Nastavení) umístěná ve spodní části.

Na Xperii SL bude předinstalovaný Android ve verzi 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Nad případnou aktualizací na Jelly Bean však visí otazník. Sony zatím nic nekomentovalo.

Sony Xperia SL: 12megapixelový fotoaparát a dvoujádro na taktu 1,7 GHz
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: GSMArena

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama