Soutěžte s námi o pět licencí antiviru Eset Internet Security
Článek Soutěžte s námi o pět licencí antiviru Eset Internet Security

Soutěžte s námi o pět licencí antiviru Eset Internet Security | Kapitola 2

Václav Vlček

Václav Vlček

19. 11. 2021 15:00 6

Seznam kapitol

1. Představení antiviru Eset 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže

Rok se s rokem sešel a pravidelně na podzim přináší společnost Eset novou verzi svého oblíbeného antiviru. Připravili jsme pro naše čtenáře soutěž o pět ročních licencí. Pokud chcete vyhrát špičkovou ochranu pro svůj počítač, stačí jen odpovědět na pár otázek, mít trochu štěstí a budete celý rok chráněni proti havěti z internetu.

Reklama
Reklama

Na vás už je, abyste odpověděli na následující soutěžní otázky, a pak už bude záležet jen na tom, jestli budete mít při slosování štěstí. Soutěžit můžete až do půlnoci z neděle na pondělí 5.12. 2021.

Na soutěžní otázky můžete odpovídat pouze jednou, vícenásobné odpovědi jsou důvodem pro vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá pod různými e-mailovými adresami či „za ostatní“ příbuzné a známé). Nezkoušejte ani odpovídat vícekrát s různými variantami odpovědí, v takovém případě nebude uznaná žádná z vašich odpovědí.

Pokud se vám omylem povede zaslat v krátkém časovém intervalu tutéž odpověď vícekrát anebo nekompletní, ve slosování zůstane zařazena jen jedna správná odpověď.

Abychom zachovali anonymitu soutěžících, nechceme znát žádné další údaje – vaše jméno, příjmení ani nic dalšího. Email v žádném případě nepředáváme partnerům soutěže ani je dále nevyužíváme a po ukončení soutěže jsou půl roku archivovány a následně smazány.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning