specialni-predobjednavka-msi-big-bang-trinergy
PCTuning Novinka

Speciální předobjednávka MSI Big Bang Trinergy

ondrej-kostal
Ondřej Košťál
2. 12. 2009 11:30 5 Sdílej:

MSI za nedlouho uvede do prodeje základní desku MSI Trinergy, která disponuje třemi 16x PCI-Express sloty díky čipu NF200. Ještě než se dostanate do prodeje, MSI si pro nás připravilo speciální předobjednávku.  

Reklama
Reklama

Základní deska patří do série Big Bang, ale nenajdeme na ní čip Hydra od Lucidu. Deska je založená na čipsetu P55 a osadit do ní tedy můžeme procesory s paticí 1156. Na desce budete moci využít možnosti zapojit si TRI SLI nebo CrossFireX díky přidanému speciálnímu můstku Nvidia NF200. 

Navíc společnost MSI nabízí speciální bonusy. Pokud si předobjednáte tuto desku mezi 30. listopadem (November) a 15. prosincem (December), dostane navíc brašnu Big Bang, myš SteelSeries KINZU a herní podložku QcK FNATIC Edition. Záruku u těchto produktů dává MSI v rozmezí od 3 do 8 let (podle produktu). Cena zatím nebyla stanovena.

Jak jsme bohužel dodatečně zjistili, má to jednu zásadní nevýhodu. Nabídka je omezená pouze na vybrané země, mezi které patří Norsko, Finsko, Německo, USA, Čína, Taiwan a Korea. Česká republika bohužel chybí... 

Více informací naleznete na stránce MSI

Bohužel akce platí pouze na vybrané obchody. Seznam obchodů je na obrázku:

Zdroj: TCMagazine

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning