spolecnost-nvidia-predstavuje-gtx-titan-x-12-gb-pameti-vram-8-miliard-transistoru
PCTuning Novinka

Společnost nVidia představuje GTX Titan X: 12 GB paměti VRAM, 8 miliard transistorů

sam-sadovski
Sam Sadovski
5. 3. 2015 00:20 14 Sdílej:

Zdá se, že do včerejší konference Made to Game (věnované nové konzoli Shield) se na program nevešlo všechno, a tak si CEO společnosti nVidia Jen-Hsun Huang "urval" kousek prezentace Tima Sweeneye z Epic Games a času využil k představení nové grafické karty GTX Titan X.

Reklama
Reklama

Tim Sweeney poklidně hovořil o budoucnosti her spojené s virtuální realitou a zdůraznil, že taková technologie si do budoucna bude žádat lepší a výkonnější grafické karty, poté se na pódiu objevil Jensen, výkonný ředitel společnosti nVidia Jen-Hsun Huang a pronesl:

"Hlavním tématem GDC 2015 je opravdu VR, a tato technologie potřebuje úžasnou grafickou kartu myslím si, že kdybych nové GPU představil dva týdny po veletrhu, nebylo by to ono. A to je velký problém - nejen pro mě, ale i pro celý svět."


GTX Titan X - klikněte pro zvětšení.

Poté došlo k samotnému odhalení grafické karty a my pro vás máme výčet všeho, co o ní zatím víme. Více informací o GTX Titan X bychom se měli dozvědět na veletrhu GTC 2015, který proběhne od 17. do 20 dubna.

Zdroje: 1, 2, 3

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning