spolecnost-qnap-predstavuje-novy-adapter-25gbe-nic-pro-zarizeni-nas-a-pocitace
PCTuning Novinka

Společnost QNAP představuje nový adaptér 25GbE NIC pro zařízení NAS a počítače

Mirek Kočí
Mirek Kočí
25. 2. 2019 19:30 Sdílej:

Společnost QNAP Systems představila nové síťové adaptéry se dvěma porty: 25GbE QXG-25G2SF-CX4 a 10GbE QXG-10G2SF-CX4. Díky řadičům Mellanox ConnectX-4 Lx SmartNIC mohou tyto karty výrazně zvýšit přenosové rychlosti, a navíc podporují iSER (iSCSI Extension pro protokol RDMA) za účelem optimalizace virtualizace VMware.

Reklama
Reklama

Oba nové NIC adaptéry mohou pracovat se serverovými PC pro urychlení pracovních procesů v kancelářích a domácnostech. „Cloud, datová centra, vysokorychlostní úložiště, virtualizace a AI nekompromisně posouvají 25GbE do oblasti běžně používaných řešení,“ říká Dan Lin, produktový manažer společnosti, a doplňuje: „Společnost QNAP nyní uživatelům poskytuje 25GbE infrastrukturu tak, že využívá špičkové řešení Mellanox Ethernet pro poskytování 25GbE NIC adaptérů příští generace pro NAS, servery a pracovní stanice.“

Pro použití QXG-25G2SF-CX4/ QXG-10G2SF-CX4 se zařízením QNAP NAS se vyžaduje operační systém QTS 4.3.6 (nebo novější). Karty jsou v provedení PCIe Gen3 ×8 a lze je nainstalovat do počítače se systémy Windows a Linux. Ovladače uživatelé mohou stahovat ze stránek společnosti Mellanox. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning