spolecnost-valve-ukaze-na-gdc-2015-steam-machine
PCTuning Novinka

Společnost Valve ukáže na GDC 2015 Steam Machine

Sam Sadovski
Sam Sadovski
13. 2. 2015 18:45 2 Sdílej:

Společnost Valve, stojicí za službou Steam a hrami jako jsou Half Life či Portal na veletrhu Game Developers Conference veřejně představí svojí konzoli Steam Machine.

Reklama
Reklama

Koncept zařízení na pomezí počítače a konzole, které jako operační systém využívá Steam OS (na platformě Linux), byl představen už na veletrhu CES 2014. Mezi třináct výrobců, kteří taková zařízení představili, se řadily firmy jako Dell Alienware, Gigabyte, Zotac a další. Krátce po veletrhu byly takzvané Steam Machines dostupné na trhu.

Společnost Valve, jakožto vývojář platformy Steam OS svůj vlastní "hybrid" však nepředstavila, v průběhu roku 2014 bylo ale rozesláno 300 prototypů oficiálního Steam Machine od Valve určených k beta testování.Za rok vývoje a testování prošel jak operační systém Steam OS, tak i ovladač znatelnými změnami a na veletrhu Game Developers Conference tak bude Valve od 2. po 6. března naživo prezentovat konečnou podobu Steam Machine.

Zdroje: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning