stahujte-hyper-light-drifter-a-mutant-year-zero-road-to-eden-zdarma
Novinka Stahujte Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden zdarma!

Stahujte Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden zdarma!

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 8. 2019 11:00

S blížícím se víkendem rozdává obchod Epic Games Store další hry zdarma. Tentokrát si do knihovny můžete přidat dvojici titulů Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden. Stahovat bezplatně lze až do 22. srpna, kdy je nahradí plošinovka zaměřená na plnění logických problémů FEZ.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

včera 13:00
6
Reklama

Ke stažení Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden potřebujete účet na Epic Store a když si obě hry ve stanoveném termínu přidáte do knihovny, zůstanou už napořád vaše.

Hyper Light Drifter je akční RPG v duchu nejlepších 16bitových klasik. V otevřeném světě budete hledat zapomenuté předměty a prozkoumávat různé destinace, které vám svým zpracováním možná vyrazí dech. Hlavní náplní jsou ovšem souboje, které mohou svádět k button mashingu.

Stahujte Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden zdarma!
i Zdroj: PCTuning.cz

Mutant Year Zero: Road to Eden je zase tahová strategie z postapokalyptického světa. Hra nabízí skvělé herní mechaniky, které neskutečně dobře do sebe zapadají. Téměř veškerá činnost se odehrává v reálném čase. Ať už jde o průzkum pozůstatku bývalého světa, hledání potravin nebo výbavy. Vše se změní, když započne boj a hra se přepne do tahového režimu.

Pro stažení Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden klikněte na tento odkaz.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama