stahujte-hyper-light-drifter-a-mutant-year-zero-road-to-eden-zdarma
Novinka Stahujte Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden zdarma!

Stahujte Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden zdarma!

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 8. 2019 11:00

S blížícím se víkendem rozdává obchod Epic Games Store další hry zdarma. Tentokrát si do knihovny můžete přidat dvojici titulů Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden. Stahovat bezplatně lze až do 22. srpna, kdy je nahradí plošinovka zaměřená na plnění logických problémů FEZ.

Reklama
Reklama

Ke stažení Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden potřebujete účet na Epic Store a když si obě hry ve stanoveném termínu přidáte do knihovny, zůstanou už napořád vaše.

Hyper Light Drifter je akční RPG v duchu nejlepších 16bitových klasik. V otevřeném světě budete hledat zapomenuté předměty a prozkoumávat různé destinace, které vám svým zpracováním možná vyrazí dech. Hlavní náplní jsou ovšem souboje, které mohou svádět k button mashingu.

Stahujte Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden zdarma!

Mutant Year Zero: Road to Eden je zase tahová strategie z postapokalyptického světa. Hra nabízí skvělé herní mechaniky, které neskutečně dobře do sebe zapadají. Téměř veškerá činnost se odehrává v reálném čase. Ať už jde o průzkum pozůstatku bývalého světa, hledání potravin nebo výbavy. Vše se změní, když započne boj a hra se přepne do tahového režimu.

Pro stažení Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden klikněte na tento odkaz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning