stahujte-z-epic-games-store-herni-pecky-celeste-a-inside
Novinka Stahujte z Epic Games Store herní pecky Celeste a Inside!

Stahujte z Epic Games Store herní pecky Celeste a Inside!

Mirek Kočí

Mirek Kočí

30. 8. 2019 12:30

Herní platforma Epic Games Store obměnila znovu nabídku a plošinovku s názvem FEZ vystřídala hned dvojice titulů, které si v rámci speciální akce můžete stáhnout úplně zdarma. Tentokrát přišla řada na hry Celeste a Inside. Každá přitom běžně stojí 16 eur, tedy zhruba 400 korun.

Reklama
Reklama

Celeste je hra o výstupu mladé dívky Madeleine na horu Celeste. Hra zdává hold klasikám nejen svou nervy drásající náročností a pixelartovou grafikou, ale také velmi povedeným audiovizuálem. Ostatně i proto se může pochlubit řadou prestižních ocenění, mimo jiné se Celeste stala nejlepší nezávislou hrou na Game Awards 2018.

Ujít byste si rozhodně neměli ani druhou hru Inside. I v tomto případě se jedná o plošinovku a opět ne ledajakou. Za jejím vývojem stojí autoři fantastického Limba, o kterém už jste určitě slyšeli. Těšit se tak můžete na atmosférickou černobílou grafiku, složité hádanky i časté umírání.

Stahujte z Epic Games Store herní pecky Celeste a Inside!

Obě hry si můžete aktivovat zdarma na tomto odkaze. Závěrem připomínáme, že k získání Celeste a Inside potřebujete účet na Epic Store a když si hry přidáte do knihovny, zůstanou už napořád vaše.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning