stahujte-z-epic-games-store-herni-pecky-celeste-a-inside
Novinka Stahujte z Epic Games Store herní pecky Celeste a Inside!

Stahujte z Epic Games Store herní pecky Celeste a Inside!

Mirek Kočí

Mirek Kočí

30. 8. 2019 12:30

Herní platforma Epic Games Store obměnila znovu nabídku a plošinovku s názvem FEZ vystřídala hned dvojice titulů, které si v rámci speciální akce můžete stáhnout úplně zdarma. Tentokrát přišla řada na hry Celeste a Inside. Každá přitom běžně stojí 16 eur, tedy zhruba 400 korun.

Reklama

Celeste je hra o výstupu mladé dívky Madeleine na horu Celeste. Hra zdává hold klasikám nejen svou nervy drásající náročností a pixelartovou grafikou, ale také velmi povedeným audiovizuálem. Ostatně i proto se může pochlubit řadou prestižních ocenění, mimo jiné se Celeste stala nejlepší nezávislou hrou na Game Awards 2018.

Ujít byste si rozhodně neměli ani druhou hru Inside. I v tomto případě se jedná o plošinovku a opět ne ledajakou. Za jejím vývojem stojí autoři fantastického Limba, o kterém už jste určitě slyšeli. Těšit se tak můžete na atmosférickou černobílou grafiku, složité hádanky i časté umírání.

Stahujte z Epic Games Store herní pecky Celeste a Inside!
i Zdroj: PCTuning.cz

Obě hry si můžete aktivovat zdarma na tomto odkaze. Závěrem připomínáme, že k získání Celeste a Inside potřebujete účet na Epic Store a když si hry přidáte do knihovny, zůstanou už napořád vaše.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama