startuje-projekt-zamereny-na-foceni-chytrymi-telefony-vyhrat-muzete-100-000-kc-nebo-zajezd-do-ciny
PCTuning Novinka

Startuje projekt zaměřený na focení chytrými telefony. Vyhrát můžete 100 000 Kč nebo zájezd do Číny

mirek-koci
Mirek Kočí
9. 7. 2015 14:30 1 Sdílej:

V souvislosti s popularitou amatérského fotografování, s nárůstem kvantity pořizovaných snímků a s čím dál větší oblibou focení na chytré telefony, byl v ČR a na Slovensku odstartován projekt #P8NocníSvet. Jeho cílem je prostřednictvím soutěže a závěrečné vernisáže dokazát, že focení se smartphony má rovněž své vlastní kouzlo a kulturu, a že díky kreativitě a nadšení řady jedinců lze prostřednictvím těchto přístrojů vytvořit umělecká díla.

Reklama
Reklama

Fotografická soutěž zaměřená na noční fotografii probíhá od 7. července do 9. září 2015 a je určena široké veřejnosti. Během projektu proběhnou také workshopy s profesionálními fotografy, ambasadory (garanty) soutěže, a vše vyvrcholí ve druhé polovině září závěrečnou akcí v Praze, v rámci které se uskuteční i vernisáž vítězných fotografií se jmény jejich autorů.

Účastníci soutěže mohou vyhrát řadu cen. Počínaje chytrými telefony Huawei P8 a elektronickým příslušenstvím, přes účasti na workshopech profesionálních fotografů a na závěrečné akci spojené s vernisáži nejlepších soutěžních fotografií, až po hlavní výhry: finanční odměnu 100 000 Kč nebo zájezd do Číny.

Soutěže se může zúčastnit naprosto každý, kdo splní následující pravidla: jedná se o noční fotografii pořízenou smartphonem na některé z následujících tří témat: město a architektua v noci, příroda v noci, pohyb a performance v noci (noční život, festivaly, kluby).

Soutěžní fotografie lze nahrát prostřednictvím webu www.P8NocniSvet.cz, sociálních sítí Twitter a Instagram vždy s hashtagem #P8NocníSvet. Počet soutěžních fotografií na jednoho uživatele není omezen.

Více informací o celém projektu, pravidlech soutěže a výhrách naleznete na: www.P8NocniSvet.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning