SteelSeries Apex 3 TenKeyLess (TKL: voděodolná herní klávesnice bez numerického bloku
Novinka SteelSeries Apex 3 TenKeyLess (TKL: voděodolná herní klávesnice bez numerického bloku

SteelSeries Apex 3 TenKeyLess (TKL: voděodolná herní klávesnice bez numerického bloku

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 10. 2021 11:59

Společnost SteelSeries doplňuje své portfolio a uvádí na trh voděodolnou a prachuvzdornou herní klávěsnici Apex 3 TenKeyLess (TKL) s certifikací IP32.

Reklama
Reklama

Apex 3 TenKeyLess (TKL) se vyznačuje odolným provedením a skromnými rozměry, protože nenabízí numerický blok. Disponuje vlastními tichými spínači poskytujícími nízké tření a životnost více než 20 milionu stisknutí. Atmosféru pak dotváří osmizónové RGB podsvícení Brilliant PrismSync, které lze snadno ovládat, resp. synchronizovat s ostatními produkty z rodiny SteelSeries.

Nejen pro maximální soustředění během hry, ale pro snadný přístup a ovládání nabízí klávesnice také multimediální prvky. K dispozici jsou rollovací váleček s klikací funkcí a další tlačítka pro snadné nastavení za chodu bez nutnosti spouštět aplikaci, a to včetně ovládání jasu či přehrávání hudby.

Apex 3 TenKeyLess (TKL)
Apex 3 TenKeyLess (TKL)

Snadné uživatelské přizpůsobení bylo a je jednou z hlavních předností produktů SteelSeries. Apex 3 TKL využívá SteelSeries Engine pro celkovou úpravu podsvícení, programování maker a mnoho dalšího. Aplikace Engine je součástí celého ekosystému SteelSeries GG, který zahrnuje volně dostupné aplikace a obsah, jako jsou SteelSeries 
Moment pro snadnou práci se záznamy, resp. jejich sdílení na různých sociálních sítích.

Apex 3 TenKeyLess (TKL)
Apex 3 TenKeyLess (TKL)

Moment, resp. pokročilá umělá inteligence, zaznamenává pomocí GameSense akce v oblíbených hrách jako jsou League of Legends, Counter Strike: Global Offensive a Dota 2. Další hry, včetně populárních Valorant a Fortnite, získají podporu brzy.

Apex 3 TenKeyLess (TKL) je nyní dostupná za 54,99 eur včetně dopravy prostřednictvím webu SteelSeries.com. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning