steelseries-predstavuje-limitovanou-edici-prislusenstvi-na-motivy-cyberpunku-2077
Novinka SteelSeries představuje limitovanou edici příslušenství na motivy Cyberpunku 2077

SteelSeries představuje limitovanou edici příslušenství na motivy Cyberpunku 2077

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 10. 2020 10:50

Společnost SteelSeries startuje nový program SteelSeries Limited Edition. Ten si klade za cíl vyjádřit poctu vydavatelům největších herních titulů a populárním umělcům a to každý měsíc v extrémně limitovaném množství tematicky laděných produktů.

Reklama
Reklama

Prvními modely jsou nové podložky pod myš QcK Large a kryty náušníků určené headsetu Arctis Pro a to ve stylu hry Cyberpunk 2077 a s návrhy populárních umělců Lauren Asta, Dune Haggar a Brock Hofer.

SteelSeries jako oficiální audio partner studia CD Projekt Red a jejich nové hry Cyberpunk 2077 uvádí na trh čtyři sady příslušenství, které doplňují již uvedenou originální řadu produktů s motivy hry.

Militech, Arasaka a Kang Tao podložky pod myš QcK L pěkně ladí s příslušenstvím k headsetu Arctis Pro inspirovaném těmito třemi herními frakcemi. Současně je k dispozici také model podložky s ikonickým herním motivem.

SteelSeries představuje limitovanou edici příslušenství na motivy Cyberpunku 2077

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning