strategie-cities-skylines-slavi-dalsi-uspech-uz-se-ji-prodalo-pres-milion-kopii
PCTuning Novinka

Strategie Cities: Skylines slaví další úspěch, už se jí prodalo přes milion kopií

lucie-jirikova
Lucie Jiříková
16. 4. 2015 20:30 Sdílej:

Cities: Skylines je výborná budovatelská strategie. Na PC Tuningu jsme ji udělili pěkných 9 bodů z 10. Její kouzlo tkví ve skvělých ovládacích nástrojích a vůbec ve vypiplaných herních principech, které jdou hráčům maximálně na ruku. 

Reklama
Reklama

Do hry si můžete stáhnout nové budovy, mapy, mody a další vychytávky a to přímo přes Steam Workshop. A pokud vám to nestačí, vytvoříte si něco sami. Cities: Skylines obsahuje šikovný editor budov i map, takže ani s vaší tvořivostí nebude mít hra žádné velké problémy. 

V takovém ovzduší asi není žádným překvapením, když se vydavatel pochlubí milionovými prodeji. Tedy abychom byli přesní, Cities: Skylines se už prodalo více jak milion kopií, což je obrovský úspěch jak pro vývojáře z Colossal Order, tak i pro samotného vydavatele. Ostatně Paradox Interactive se před několika dny nechal slyšet, že Cities: Skylines se stala nejrychleji prodávanou hrou v historii společnosti. Vynese hráčský zájem Cities: Skylines až do nebe?

Zdroj: PC Gamer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning