studio-epic-games-odhalilo-video-prvni-mapy-ze-hry-unreal-tournament-2015-s-hd-texturami
PCTuning Novinka

Studio Epic Games odhalilo video první mapy ze hry Unreal Tournament 2015 s HD texturami

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
3. 3. 2015 15:00 Sdílej:

Vývojářské studio Epic Games uveřejnilo prezentační video pro konferenci GDC 2015, v němž se můžeme pokochat novou mapou pro multiplayerovou střílečku Unreal Tournament 2015.

Reklama
Reklama

Nový herní titul z dílny Epic Games je vystavěný na novém grafickém enginu Unreal Engine 4, který je stejně jako hra zdarma k dostání pro širokou veřejnost. Nová lokace do hry nazvaná Outpost 23, která je ve videu k vidění, je vůbec první mapou tohoto titulu využívající HD textury. Připomínám, že studio Epic Games již od zahájení vývoje hry proklamuje, že se bude jednat o titul dostupný zcela zadarmo. Hráči tak nejsou nuceni platit prakticky za nic.

 

Vývojářům z komunity UT je však poskytnuta možnost navrhovat různé předměty, skiny a postavy, které pak mohou prodávat hráčům prostřednictvím obchodu "UT Marketplace". Zisk z prodeje těchto "vylepšení" by potom měl plynout jak vývojářům, tak samotnému studiu Epic Games. Tato vylepšení by však neměla mít žádný vliv na hru jako takovou, neměla by jinými slovy hráče nijak zvýhodňovat. 

Hru si již nyní můžete stáhnout v pre-alfa verzi na oficiálních stránkách Unreal Tournament. 

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning