sunbeam-trio-je-libo-skrin-s-budiky
Článek SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?

SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?

Bronislav Kujál

Bronislav Kujál

1. 2. 2006 01:00 27

Seznam kapitol

1. SunBeam Trio 2. Popis 3. Vnitřní uspořádání 4. Systém chlazení a kabeláž 5. Instalace 6. Zkušenosti a závěr

Nemůžete si vybrat v nepřeberném množství skříní? Nevyhovují vám všudypřítomné informační LCD, které najdete skoro na každé skříni? Chcete moderně řešenou originální skříň s nádechem retro stylu? V tom případě zbystřete pozornost, protože společnost SunBeamTech zařadila do své nabídky zajímavou skříň Trio, která možná vaše požadavky splní.

Reklama
Reklama
SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?

Menší společnost SunBeamTech má zajímavé zkušenosti s produkcí počítačových skříní a nabízí mnoho dalších doplňků a příslušenství. V Česku není až tak známá, ale možná Vám více řeknou skříně z jejich produkce s názvem Transformer, Samurai a Evil Eye, které svým hororovým vzhledem jsou nezapomenutelné.

Balení

 Počítačová skříň Sunbeam Trio se dodává ve větší černé krabici. Potisk krabice obsahuje jak informační foto skříně tak i veškeré technické údaje. Krabice Vám prozradí, že název Trio se nevztahuje nejen k počtu budíků, ale i k počtu provedení.

SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?

To znamená, že Trio je možné pořídit ve třech provedeních. Ty zahrnují celostříbrné a celočerné provedení, poslední provedení je černostříbrné. U kombinovaného provedení ovšem převládá černá barva a stříbrná je zastoupená pouze pruhem čela. Všechny provedení mají shodné vlastnosti a kromě laku se ničím neliší. K nám do testu bylo poslané kombinované provedení, tedy černostříbrné.

SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?

Samotná skříň je pečlivě zabalená v igelitu a v krabici je uložená v polystyrénu. Proto balení snese i nešetrné zacházení při dopravě, bez toho, aby se skříň nějak poškodila.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning