synology-rackstation-rs1219-v-prodeji-nabizi-skalovatelnost-uloziste-a-zaroven-usporu-mista
Novinka Synology RackStation RS1219+ v prodeji, nabízí škálovatelnost úložiště a zároveň úsporu místa

Synology RackStation RS1219+ v prodeji, nabízí škálovatelnost úložiště a zároveň úsporu místa

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 8. 2018 10:30

Společnost Synology představila zařízení RackStation RS1219+, což je zcela nový osmišachtový server nabízející škálovatelnost úložiště a podporu výkonných disků SSD M.2. Díky kompaktnímu designu se má vejít do dvousloupkové nebo nástěnné skříně a stát se dobrou volbou pro malé až střední podniky, které chtějí podpořit svůj rozvoj bez nutnosti značných investic do budování vlastního datového centra.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

včera 13:00
5
Reklama

„Jsme si vědomi poptávky po vytváření miniaturních datových center s omezeným prostorem, a to obzvláště u rostoucích firem,“ říká Katarina Shao, produktová manažerka společnosti Synology. „Kapacitu úložiště zařízení RS1219+ lze po připojení jedné rozšiřovací jednotky RX418 rozšířit až na 144 TB. Pomocí mezipaměti tvořené diskem M.2 SATA SSD s duální kartou adaptéru M.2 SSD ve slotu PCIe lze zvýšit výkon a snížit latenci zařízení, aniž by bylo potřeba obsazovat přední přihrádky na disky.“ „Díky hloubce 12 palců se RS1219+ vejde do dvousloupkové skříně a umožňuje tak podnikat z omezeného prostoru bez nutnosti investice do sad ližin nebo serveroven,“ dodává Shao.

Zařízení RS1219+ používá systém DiskStation Manager, operační systém pro zařízení Synology NAS nabízející aplikace zvyšující zabezpečení dat a produktivitu práce. Společně s RS1219+ lze zakoupit doplňkovou službu prodloužené záruky Synology (EW202), která je dostupná ve vybraných regionech celého světa a nabízí až pět let záruky na hardware.

Doporučená cena Synology RackStation RS1219+ pro Českou republiku je stanovena na 29 699 Kč s DPH.

Synology RackStation RS1219+ v prodeji, nabízí škálovatelnost úložiště a zároveň úsporu místa
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama